Poznaj Dolce

Wierzymy, że w kolorach tkwi ogromna moc. I postanowiliśmy ją dla Ciebie wydobyć. Zainspirowani tym, co najpiękniejsze oddajemy w Twoje ręce wysokiej jakości lakiery hybrydowe Dolce, z którymi Twoje życie stanie się barwniejsze, a Ty – pewna siebie i szczęśliwsza.

Wiemy, jak w pośpiechu codzienności trudno jest zadbać o swoje potrzeby, dlatego nasza misja to zapewnić Ci dostęp do produktów, z którymi wykonasz profesjonalny manicure w domowym zaciszu – łatwo, szybko i skutecznie.

Realizujemy ją, włączając do naszej oferty lakiery w wielu pięknych i różnorodnych kolorach. Delikatnych i ekstrawaganckich, idealnych na co dzień i wyjątkowe okazje. Przygotowaliśmy dla Ciebie także bazy i topy i oliwki – niezbędne do wykonania trwałego i pięknego manicure’u hybrydowego, jak z salonu kosmetycznego. Z nami urządzisz w swoim domu prawdziwy manicure’owy kącik!

Jesteśmy pewni, że każda kobieta skrywa w sobie ogromny potencjał i zasługuje na jego wyzwolenie. Chcemy Ci w tym pomóc! Dlatego stworzyliśmy Dolce – z pasji do kolorów i uznania dla kobiecej siły. Dołącz już dziś do miłośniczek naszych produktów i nadaj swoim paznokciom piękny wygląd, przygotowując się na każdą życiową sytuację.

© 2022 DOLCE. Wszelkie prawa zastrzeżone.